פורום מכוניות
פורום רכב כללי
כניסה לפורום
פורום בנושא: פורום רכב כללי

פורום רכב כללי 

 כן ננתח כל בעיה או, שאלה לגבי מבני הרכב ונייעץ במתן תשבות לכל מה שקשור לרכב, דרכים, נהיגה, מוסכים, המלצות של גולשים.

 

 

 

פוסטים לנושא : 19
יצירת הפוסט : 11/2/2013 06:02
פורום בנושא: מצברים

איך לבחור מצבר ?

ראשית, כאמור, אינכם צריכים בהכרח לבחור מצברים לרכב אלא לכל הפחות להכיר את המותג, את יצרן המצבר המוצע לכם. בשוק ישנם מגוון רחב יחסית של יצרנים המיוצגים על ידי מצברים איכותיים ומעולים מצד אחד, ומצברים גרועים בקצה השני של הסקאלה. כלל המותג המוכר והוותיק מתבטא היטב בתחום זה, שכן קשה ליפול עם מצברים מתוצרת בעלת שם עולמי – ובפועל זה לא קורה. מאידך, מאחר והטכנולוגיה העומדת מאחורי המוצר הנה פשוטה יחסית, יש לא מעט דיווחים על מצברים זולים שהניבו תוצאות מפתיעות של עמידות לאורך זמן, ללא נזילות – כך שהמלצתו של משווק המצברים תהיה לכם לעזר.

פוסטים לנושא : 3
יצירת הפוסט : 31/1/2013 05:01
פורום בנושא: צמיגים

שורה תחתונה-איך באמת בוחרים צמיגים לרכב

פורום מקצועי בנושא צמיגים, איך לבחור הצמיג המתאים לרכב שלכם, מחירים מומלצים לפי תקציב ואיכות, חוות דעת של לקוחת ומומחים בענף צמיגים לרכב.

פוסטים לנושא : 12
תתי נושא : 2
יצירת הפוסט : 29/1/2013 05:01
ג'נטים מגנזיום
כניסה לפורום
פורום בנושא: ג'נטים מגנזיום

גנטים מגנזיום כבר מזמן הפכו לאלמנט הראשון בעיוות מראה הרכב, בפורם המאסטרו ננתח מה הדגמים המתאימים לרכב, מידות גנטים, איכות וכמובן מחירים.

פוסטים לנושא : 59
יצירת הפוסט : 15/1/2013 03:01
מגיני רוח
כניסה לפורום
פורום בנושא: מגיני רוח

מעוניינים לרכוש מגיני רוח ואינכם יודעים מהיכן? הגעתם למקום הנכון! כל מה שרציתם לדעת על מגיני רוח נמצא פה במיוחד עבורכם. בנוסף, תוכלו לקבל עצה טובה מאיזה חנות כדאי לרכוש מגיני רוח איכותיים ומקצועיים אך עם זאת במחיר לא גבוה.

פוסטים לנושא : 3
יצירת הפוסט : 15/1/2013 03:01